Vagns/väggur

230685

VÄGGUR, 1800-talets första del, urtavla och verk signerade D. D. Neveren, London, trä med målad dekor, fickursverk med spindelgång, höjd 21 cm

Fungerar ej, urtavlan med skador, en visare senare

Klockor/Ur

Monter 8

Vagns/väggur

Budhistorik

2014-02-21 kl 19:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.