Emaljmålningar Torulf Engström

230683

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (4) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm

Smärre emaljskador

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (5 bud)
1153524
500
1147425
450
1153523
1147425
1144054

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.