Joakim Allgulander färglitografi

230681

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Lost", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 85/240, färglitografi, 42x62 cm

Rum 3

Budhistorik (20 bud)
1153475
1 900
1153478
1 800
1153475
1 700
1153364
1 600
1153473
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.