Joakim Allgulander färglitografi

230679

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Lost", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 82/240, färglitografi, 42x62 cm

Rum 3

Budhistorik (16 bud)
1153372
1 900
1153371
1 800
1153339
1 700
1153370
1 600
1153339

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.