Joakim Allgulander färglitografi

230674

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Speed of Life", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 26/50, färglitografi, 70x53 cm

Fack 18

Budhistorik (9 bud)
1150052
1 800
1153119
1 700
1150052
1 600
1153117
1150052

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.