Arne Olsson blandteknik på folie

230671

OLSSON, Arne (1918-2003): Komposition, monogramsignerad AO, numrerad 80/200, blandteknik på folie, 20x20 cm

Monter 9

Budhistorik (12 bud)
1146654
1 900
1145789
1 800
1143387
1 700
1145788
1 700
1143387
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.