Joakim Allgulander färglitografi

230668

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Night Fountain", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 28/50, färglitografi, 70x49 cm

Fack 18

Budhistorik (19 bud)
1152872
1 600
1152869
1152868
1 400
1152831
1 300
1152867

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.