Joakim Allgulander färglitografi

230667

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Land", signerad Joakim Allgulander, 35/210, färglitografi, 34x76 cm

Fack 7

Budhistorik (10 bud)
1153118
950
1153111
900
1153109
850
1152476
650
1152129
600

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.