Max Knutsen färglitografier

230666

KNUTSEN, Max (samtida): (4) kung Carl XVI Gustaf, prinsessan Madeleine, Kronprinsessan Victoria samt drottning Silvia, signerade och numrerade Max knutsen, färglitografier, 46x32 cm

Rum 4

Max Knutsen färglitografier

Budhistorik (20 bud)
1153356
1153351
1 400
1153347
1 300
1153345
1153346

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.