Bord i barockstil 1800-tal

230665

BORD med en låda i sargen, barockstil 1800-tal, bonad ek, balusterformade ben, fotkryss, höjd 82, 168x79 cm, två senare iläggsskivor medföljer

Slitage, två senare iläggsskivor medföljer

Möbler, Allmoge

Rum 11

Bord i barockstil 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
1151869
9 200
1149121
9 000
1151868
8 800
1149121
8 600
1151866
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.