Skrin 1700-tal

230663

SKRIN med karvsnittsdekor, 1700-tal, svärtat lövträ, höjd 17, 29x24 cm

Nyckel saknas, skador, lagningar, smärre kompletteringar

Diverse, Allmoge

Monter 9

Skrin 1700-tal

Budhistorik (19 bud)
1152763
1 400
1152725
1 300
1152309
1152723
1152309

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.