Figurin

230626

FIGURIN, 1700-tal, Italien/Tyskland, mansfigur, skuret och bemålat trä, höjd ca 56 cm

Skador

Diverse, Konst, Skulptur

Kundcenter

Figurin

Budhistorik (10 bud)
1153570
5 200
1153575
5 000
1153570
4 800
1153574
4 600
1153570
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.