Figurin

230625

FIGURIN, 1700-tal, Madonna med barnet, skuret och bemålat trä, höjd ca 42 cm

Skador

Diverse, Konst, Skulptur

Monter 9

Figurin

Budhistorik (7 bud)
1153156
1 800
1151355
1 700
1151355
1148891
450
1144857

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.