Figurin

230623

FIGURIN, 1700-tal, troligen Spanien, Madonna, skuret och bemålat trä, höjd ca 29 cm

Skador

Diverse, Konst, Skulptur

Monter 8

Figurin

Budhistorik (15 bud)
1152837
2 800
1152838
2 600
1152837
2 400
1152237
1152237
1 900

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.