Ian Rusth litografi

230606

RUSTH, Ian (samtida): "Trollflöjten", signerad och daterad Ian Rusth -98, 178/180, färglitografi, 46x57 cm

Fack 12

Ian Rusth litografi
Budhistorik (18 bud)
1152851
2 600
1143167
2 400
1152846
2 400
1143167
1152844

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.