Anders Österlin litografi

230605

ÖSTERLIN, Anders (född 1926): Komposition, signerad Anders Österlin, 236/300, färglitografi, 46x60 cm

Fack 18

Anders Österlin litografi
Budhistorik (2 bud)

1153441
1152371

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.