Österlin Anders litografi

230603

ÖSTERLIN, Anders (född 1926): Komposition, signerad, 234/280, färglitografi, 52x46 cm

Fack 15

Österlin Anders litografi
Budhistorik (13 bud)
1153120
950
1153110
900
1153116
900
1153110
850
1153052

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.