Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

230598

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Vy mot Skeppsholmen, signerad Kliuchnikov, olja på duk, 56x100 cm; oramad

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (44 bud)
1153459
8 600
1153479
8 400
1153459
8 200
1153470
8 000
1153459
7 600

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.