Nadezda Streltsova oljemålning

230596

STRELSOVA, Nadezda (fördd 1973): Motiv från Nybrokajen, signerad Streltsova, olja på duk, 40x60 cm; oramad

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (36 bud)
1153569
11 000
1153568
10 500
1153562
10 000
1153567
10 000
1153562
9 000

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.