Salvador Dali färglitografi

230588

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989):"The Cards Foretell Carmen´s Death", ur Carmen, signerad Dali, färglitografi på japanpapper, numrerad N/J, 60x45, litteratur: Michler/Löpsinger 1321

Rum 10

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (26 bud)
1152892
8 800
1152888
8 600
1152891
8 600
1152888
8 200
1152886
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.