Salvador Dali färglitografi

230587

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): "Lillas Pastias Tavern", ur Carmen, signerad Dali, färglitografi på japanpapper, numrerad N/J, 60x45, litteratur: Michler/Löpsinger 1310

Rum 11

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1153290
6 000
1153291
6 000
1153290
5 800
1153289
5 600
1153287
5 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.