Bordslampa Molnet Wickström

230574

BORDSLAMPA, "Molnet", Martin Wickström, formgiven 1993, signerad Martin Wickström samt numrerade 24, höjd 35 cm

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 17

Bordslampa Molnet Wickström

Budhistorik (39 bud)
1152070
9 600
1152089
9 600
1152070
9 400
1152082
9 200
1152070
9 000

Slutpris SEK:
9 600
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.