Kista

230573

CASSONE, 1700-tal, träskuren dekor av bl a rosetter, järnbeslag, valnöt, höjd 64, 111x51 cm, nyckel finns

Skador, lagningar kompletteringar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 14

Kista

Budhistorik (6 bud)
1152467
1152466
3 400
1150232
2 600
1146904
2 400
1143228

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.