Spegel 1800-tal

230569

SPEGEL, 1800-tal, empire, bronserad och svartmålad dekor, höjd 270x105 cm

Senare glas, skador och färgbortfall

Speglar

Rum 17

Spegel 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
1150572
8 400
1150038
8 200
1150571
8 000
1150038
7 200
1150570
7 000

Slutpris SEK:
8 400
801 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.