Stolar

230564

STOLAR, 4 st, 17/1800-tal, mörkbonad och träskuren dekor

Skador, renoverad och kompletterade

Rum 12

Stolar

Budhistorik (10 bud)
1149702
1150402
1149702
2 800
1150398
2 600
1149702
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.