Oidentifierad konstnär oljemålning

230563

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, interiör, otydligt monogramsignerad, daterad 1867, olja på duk, 48x68 cm

Revor, krackeleringar, duklagning

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (12 bud)
1152214
1 400
1152218
1 300
1152214
1152212
1152210

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.