Jonathan Borofsky etsning

230557

BOROFSKY, Jonathan (USA, född 1942): 2978718, signerad och numrerad 39/41, etsning tryckt i blått, 39x48,5, bladstorlek 57x80 cm

Rum 12

Jonathan Borofsky etsning
Budhistorik (7 bud)
1150905
1150904
1150902
1148517
650
1143023
600

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.