Martin Disler etsning/akvatint

230555

DISLER, Martin (Schweiz, 1949-1996): Totenwache, signerad och numrerad Disler 17/90, akvatint, 79,5x56,5 cm, Edition Schellman, München

Fack 15

Budhistorik (5 bud)
1148515
1145762
950
1143018
900
1141805
850
1141541

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.