Jiri Dokoupil serigrafi och akvarell

230554

DOKOUPIL, Jiri Georg (Tjeckien, född 1954): Begegnung, signerad och numrerad Dokoupil, 17/60, serigrafi och akvarell, 80x60 cm, Edition Schellman, München

Rum 11

Budhistorik (7 bud)
1151768
1151767
750
1151322
700
1151320
650
1143022
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.