Arakawa färglitografi

230553

ARAKAWA, Shusaku (Japan, 1936-2010): Portrait of Helen Keller or Joseph Beuys, 1986, signerad och numrerad 17/90, färglitografi, 61,2x81,5 cm, Edition Schellman, München; oramad

Rum 1

Arakawa färglitografi
Budhistorik (2 bud)

1149533
600
1143014

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.