Robert Thegerström kolteckning

230551

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Näckrosdamm, osignerad, kolteckning, 58x46 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Ändringar/tillägg
Ej examinerad ur ram

Konst, Måleri

Fack 15

Budhistorik (6 bud)
1157891
550
1154353
500
1150605
450
1150455
1147232

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.