Robert Thegeström oljemålning

230546

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Oväder Dalarö Skans, signerad R Thegerström, olja på duk, 62x135 cm; oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Dukskador

Konst, Måleri, Stockholmiana

Kundcenter

Robert Thegeström oljemålning

Budhistorik (32 bud)
1157271
4 600
1147636
4 400
1147636
4 200
1155161
1147636
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.