Vitrinskåp

230544

VITRINSKÅP, England, Chippendale 1800-tal, senare glashyllor, höjd 168, 75x49 cm,
nycklar finns

Senare glashyllor, lösa delar medföljer, smärre skador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Vitrinskåp

Budhistorik (11 bud)
1152740
3 400
1151504
1151409
2 600
1151333
1151332
1 800

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.