Konrad Simonsson oljemålning

230540

SIMONSSON, Konrad (1843-1911): Kustbild, signerad Konrad Simonsson, olja på pannå, 32x23 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 14

Konrad Simonsson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1151903
1146467

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.