Byrå i mahogny

230539

BYRÅ, 1800-talet första hälft, mahogny, höjd 89, 101x52 cm, nyckel finns

Skador, nyckelskyltar i pärlemor medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Byrå i mahogny

Budhistorik (5 bud)
1148949
2 400
1147988
1142147
1142147
1141501

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.