Oljemålning

230531

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Björkar vid sjö, olja på duk, 26x35 cm

Märken efter ramkant

Konst, Måleri

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1153247
1 800
1153259
1 700
1153247
1 600
1153253
1153247
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.