Oidentifierad konstnär Baderska

230527

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Baderska, signerad, olja på duk, 45x60 cm

Duklagningar

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (38 bud)
1153020
6 200
1153018
6 000
1153019
6 000
1153018
5 800
1153017
5 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.