JF Raffaelli

230526

RAFFAELLI, Jean-François (1850-1924): Place Saint Germain des Prés, signerad och numreard No 9 J. F. Raffaelli, blindstämpel, färgetsning, 38x47 cm

Rum 5

JF Raffaelli

Budhistorik (1 bud)

1143761
2014-02-14 21:04:46

2014-02-21 kl 21:03
Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.