Gunilla Bergström färglitografier

230515

BERGSTRÖM, Gunilla (född 1942): (2) Alfons Åberg, signerade Gunilla Bergström 215/300, färglitografier, bladmått ca 40x50 vardera

Rum 1

Budhistorik (13 bud)
1151417
2 400
1150747
1146527
1150493
1146527
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.