Gösta Sundström oljemålning

230506

SUNDSTRÖM, Gösta (1920-2008): Komposition, signerad Sundström, olja på duk 50x73 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Gösta Sundström oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1142184
1142647
1142184
900
1142646
850
1142184

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.