Dockskåp 1900-tal

230499

DOCKSKÅP, 1900-talets första hälft, 3 rum, diverse tillbehör, bl.a möbler, dockor, porslin, lampor, mm, 1900-tal medföljer, höjd 99, 54x35 cm

Nyckel saknas, ett glas trasigt, diverse skador

Leksaker

Rum 7

Dockskåp 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
1152174
1 400
1152083
1 300
1151870
1151715
1151678

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.