Tallrikar Kina 1700-tal

230484

TALLRIKAR, 7 st, porslin Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 23 cm

Enstaka nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 5

Tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (32 bud)
1148880
1151816
2 800
1148880
2 600
1149491
2 400
1148880

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.