Skrivbyrå 1800-talets andra hälft

230470

SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i mässing, höjd 95, 109x48 cm

Smärre fanérskador, nyckel till översta lådan saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Budhistorik (3 bud)

1143145
1 300
1151810
1143145

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.