Sigge Jernmark oljemålning

230468

JERNMARK, Sigge (1887-1982): Sydländskt stadsmotiv, olja på pannå, signerad, 55x45 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Sigge Jernmark oljemålning

Budhistorik

2014-02-20 kl 22:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.