Reinhold Ljungren färglitografi

230452

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Kustvy, signerad R. Ljunggren, 383/360, färglitografi, ca 32x51 cm

Fack 4

Budhistorik (9 bud)
1151794
750
1149043
700
1151792
700
1149043
650
1142473
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.