Johan Patricny oljemålning

230429

PATRICNY, Johan (född 1976): Kustmotiv, signerad och daterad Patricny 97, olja på duk, 36x28 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Johan Patricny oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1152188
5 200
1152183
4 800
1152179
4 600
1152178
4 400
1152177
4 200

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.