Sittande putto patinerad metall

230423

FIGURIN, 1900-talets början, sittande putto, patinerad metall, höjd 11, längd 11 cm

Vinge med lagning

Diverse

Monter 5

Budhistorik (7 bud)
1144764
600
1150674
550
1144764
500
1150667
450
1144764

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.