Änglabyst i alabaster

230408

BYST, 1900-tal, alabaster, ängel, på sockel med dekor i svart sten, total höjd 70 cm
OBS! LÖSA DELAR

Vingar med skador, nagg

Konst, Skulptur

Rum 3

Änglabyst i alabaster

Budhistorik (19 bud)
1150357
1150360
1150357
1 900
1150355
1 800
1150096
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.