Peter Breuer skulptur

230404

BREUER, Peter (1856-1930): "Frühling", skulptur, signerad och daterad Peter Breuer 1890, patinerad brons delvis förgylld och bemålad, höjd 33, längd 40 cm

Konst, Skulptur

Kundcenter

Peter Breuer skulptur

Budhistorik (14 bud)
1146837
1146835
3 800
1146834
3 600
1146833
3 400
1146832
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.