Giuseppe Bessi skulptur

230398

BESSI, Giuseppe (1857-1922): Skulptur, alabaster, sittande barn, signerad G Bessi, höjd 40 cm

En arm med smärre missfärgning, mindre stötskador

Konst, Skulptur, Diverse

Rum 3

Giuseppe Bessi skulptur

Budhistorik (13 bud)
1148468
1148467
1148466
950
1148465
900
1148464
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.